Wizyta maluchów w komendzie

zdjęcie: Wizyta maluchów w komendzie / fot. KPP Lublin
fot. KPP Lublin
Dzisiaj łęczyńskich policjantów zaszczyciły obecnością maluchy z przedszkola w Zofiówce . Na naszych gości czekało mnóstwo niespodzianek. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć z bliska radiowozy, przymierzyć sprzęt policyjny oraz osobiście przyjrzeć się pracy policjantów. Była to niezapomniana wizyta!
REKLAMA

Policjanci chętnie biorą udział w spotkaniach z dziećmi. Również chętnie goszczą ich w komendzie. Każde takie spotkanie jest doskonałą okazją do zapoznania dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, jak również omówienia sytuacji kiedy i jak należy się zwrócić o pomoc.

Dzisiaj w progach łęczyńskiej komendy pojawiły się dzieci z Przedszkola w Zofiówce. Spotkanie rozpoczęło się od spaceru po komendzie i zapoznaniem się z miejscem pracy policjantów. Dzieci dowiedziały się jak przyjmowane są zgłoszenia przez oficera dyżurnego. Wiele frajdy szkrabom dostarczyło oglądanie radiowozów. Najciekawszym elementem, który wywołał szerokie uśmiechy na twarzach naszych gości było przymierzanie sprzętu policyjnego.

W trakcie wizyty nie zabrakło ciekawych pytań oraz interesujących opowieści ze strony maluchów. Z pewnością wizyta w komendzie pozostanie długo w pamięci dzieci.

młodszy aspirant Izabela Zięba

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łęczna
-2.7°C
wschód słońca: 07:18
zachód słońca: 15:21
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łęcznej

kiedy
2023-12-08 19:00
miejsce
Centrum Kultury w Łęcznej, Łęczna,...
wstęp biletowany