20 listopad 2023

Śmiertelny wypadek na dk 74 w Liśniku Dużym

zdjęcie: Śmiertelny wypadek na dk 74 w Liśniku Dużym / pixabay/8103198
Jedna osoba zginęła w zderzeniu samochodu osobowego i ciężarówki, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Liśnik Duży (Lubelskie). Policja wprowadziła ruch wahadłowy.
REKLAMA

Asp. Paweł Cieliczko z KPP w Kraśniku poinformował, że do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 6 w Liśniku Dużym, który znajduje się na odcinku dk 74 między Annopolem i Kraśnikiem.

Ustalono wstępnie, że kierujący osobową kią 41-latek wyprzedzając samochody ciężarowe doprowadził do zdarzenia z jadącym z naprzeciwka ciężarowym MAN-em. "Po zderzeniu pojazdów 66-letni kierowca ciężarówki zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji zmarł na miejscu" – powiedział Cieliczko.

Na miejscu zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu. Policja wprowadziła ruch wahadłowy do czasu zakończenia czynności prokuratorskich.(PAP)

Autor: Piotr Nowak

pin/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Łęczna
-2.7°C
wschód słońca: 07:18
zachód słońca: 15:21
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łęcznej

kiedy
2023-12-08 19:00
miejsce
Centrum Kultury w Łęcznej, Łęczna,...
wstęp biletowany