Przejdź do treści
7°CPowietrze: bardzo dobre poniedziałek, 12 października 2026 · imieniny: Eustachego, Maksymiliana wschód 06:45 · zachód 17:44
reklama

Tychy 71

II liga, sezon 2026/2027: 2. miejsce na 18, 23 pkt, bramki 17:6

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Górnik Łęczna pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WRRWRWRRWW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1971
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski
Adres
ul. Edukacji 7, Tychy
Pojemność
15 300 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Lukasz Piszczek Lukasz Piszczek07.2025 - 07.2026
  • Rene Poms Rene Pomsod 07.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze5611
Zwycięstwa336
Remisy235
Porażki000
Bramki zdobyte8917
Bramki stracone156
Średnio zdobytych na mecz1,61,51,5
Średnio straconych na mecz0,20,80,5
Czyste konta426
Mecze bez strzelonego gola101
Najwyższa wygrana u siebie
3:0
Najwyższa wygrana na wyjeździe
0:2
Najdłuższa seria zwycięstw
2 mecze
Najdłuższa seria remisów
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
1 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 11 Tychy 71K. Plichta 29'; D. Kądzior 52'; I. Łasicki 71' 3:0 Górnik Łęczna
03.10.2026 10 Hutnik Kraków 0:2 Tychy 71M. Horvat 31'; P. Gebala 47'
20.09.2026 9 Tychy 71 0:0 Sandecja Nowy Sącz
11.09.2026 8 Znicz PruszkówM. Borecki 29' 1:1 Tychy 71M. Lewandowski 44'
06.09.2026 7 Tychy 71Jozef Chorosinski 65' 1:0 Avia Świdnik
30.08.2026 6 Świt SkolwinD. Kort 13' 1:1 Tychy 71M. Lewandowski 36'
23.08.2026 5 Tychy 71M. Trąbka 52'; D. Kasprzyk 80' (k.), 90' 3:0 Śląsk Wrocław II
15.08.2026 4 Resovia RzeszówM. Ortíz 2', 90' 2:2 Tychy 71P. Olkowski 29', 48'
09.08.2026 3 Tychy 71D. Kądzior 6' 1:1 Olimpia GrudziądzA. Siemaszko 50'
31.07.2026 2 Stal Stalowa WolaD. Kamiński 74' 1:2 Tychy 71T. Rygula 48'; Jozef Chorosinski 84'
26.07.2026 1 Chojniczanka Chojnice 0:1 Tychy 71T. Rygula 38'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1D. Kądzior35
1M. Lewandowski31
3Jozef Chorosinski2
3P. Olkowski24
3T. Rygula21
3D. Kasprzyk21
7I. Łasicki11
7K. Plichta1
7M. Horvat1
7M. Trąbka11
7P. Gebala1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
T. Proczek13160000
K. Myszkowski31170000
J. Mądrzyk39220000
Obrońcy
M. Horvat5261030
L. Tumala14200000
P. Olkowski16352410
I. Łasicki26301130
B. Brzęk27160000
D. Hoyo-Kowalski45220030
Pomocnicy
O. Wojtczak6210000
M. Begala8240030
M. Koniuszy11240010
M. Trąbka19281120
B. Jankowski21180130
P. Gębala30181000
N. Baier44200000
Jozef Chorosinski75182020
J. Eskinja77270000
M. Kozina79240000
Denis Sleziona170000
Napastnicy
N. Niemann7260000
M. Lewandowski9263130
D. Kądzior10333510
D. Kasprzyk17262000
K. Plichta18181000
T. Rygula99172100

Skład zgłoszony do rozgrywek (26). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: II liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Znicz Pruszków 11 26 24:12
2 Tychy 71 11 23 17:6
3 Górnik Łęczna 11 20 21:13
4 Hutnik Kraków 11 18 18:14
5 Podhale Nowy Targ 11 18 22:20
6 Olimpia Grudziądz 11 18 14:16
7 Rekord Bielsko-Biała 11 17 16:12
8 Zawisza Bydgoszcz 11 16 17:14
9 Sandecja Nowy Sącz 11 16 15:12
10 Lechia Zielona Góra 11 15 20:18
11 Chojniczanka Chojnice 11 15 19:19
12 Avia Świdnik 11 14 14:17
13 Stal Stalowa Wola 11 13 19:23
14 Legia Warszawa II 10 12 20:17
15 Śląsk Wrocław II 10 9 17:20
16 Sokół Kleczew 11 8 12:25
17 Świt Skolwin 11 8 11:25
18 Resovia Rzeszów 11 4 7:20

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 12.10.2026.